Тарас дивитись онлайн, 2020 Фільм «Тарас. Повернення»

Страницы: 1
Ответить
RSS
Тарас дивитись онлайн, 2020 Фільм «Тарас. Повернення», Тарас дивитись онлайн, 2020 Фільм «Тарас. Повернення»

Тарас дивитись онлайн, 2020  «Тарас. Повернення»

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Тарас дивитись онлайн, 2020  Тарас. Повернення дивитися онлайн

Тарас возвращение смотреть онлайн  – Регінко, то пан меценас Рафалович. То моя жінка. – Дочко моя, сядь у вишневому садочку та вишивай рушники! Нехай я одна зазнаю горя. Коли б хоч ти була щасливiша од мене!  Тарас. Повернення смотреть кино – Нате, їжте мене, або я вас з’їм! Отаман почастував жiнку й почав частувать рибалок. Потiм вiн зняв з стiни образ, поклав на столi, перехрестивсь, поцiлував образ i хлiб; за ним приступили усi рибалки по черзi i знаменувались до образа й до хлiба. Отаман мовчки сiв за столом на покутi, всi рибалки посiдали на лавках i навiть долi, кому не стало мiсця. Всi посiдали й замовкли, неначе завмерли. Тiльки було чуть, як мухи шелестiли в сухих торiшнiх васильках за образами. Отаман потiм встав, за ним заразом лавою пiднялись усi рибалки. Отаман узяв образ i хлiб з сiллю i вийшов у двiр, за ним вийшли всi рибалки. Образ i хлiб сховали на возi. Довгий нiмецький вiз з шинами на ободах рушив з двора, а за ним пiшли рибалки з хазяйкою. Вихiдчини скiнчились. .

Тарас дивитись онлайн, 2020  «Тарас. Повернення»

Спочатку Шевченко сидів на гауптвахті, а 12 травня його відправили до Орська. Військовий міністр доповів Миколі І, і цар наказав папери поета передати до III відділу для розслідування. Особливу увагу жандарми звернули на лист Сергія Левицького, з яким Шевченко познайомився в перші дні заслання. Тим часом в Джеринiй хатi ще довго голосила стара мати з Нимидорою. Каганець блимав коло комина, неначе старець блимав слiпима очима. Нимидора впала на лаву i вже не плакала, а тiльки стогнала, нiби через сон. В неї голова нiби горiла вогнем; блiде лице стало червоне. Мати сидiла кiнець стола та тiльки дивилась на неї. Нимидорi здалось, що вона горить на панському току в полум’ї, що коло неї Микола i небiжчик старий Джеря молотять огнянi снопи; з снопiв сипляться не зерна, а iскри i падають на її лице, на груди, на очi. Нимидорi здалось, що вони самi неначе поробленi з розпеченого червоного залiза, свiтяться наскрiзь, пашать вогнем та все б’ють червоними залiзними цiпами по вогняних снопах.  

Тарас дивитись онлайн, 2020  Тарас. Повернення. Фільм Олександра Денисенка.  

– Мамо! чи ви бачите, якi стали Микола та батько? Он подивiться! Вони з червоного гарячого залiза… А якi в їх очi! Боже мiй! В їх не очi, а жарини горять в ямках! Нащо вони молотять той огонь! Невже ж пани будуть їсти пшеничнi iскри, що летять з тих снопiв? Кавун замовк, Кавуниха зцiпила зуби та все скоса поглядала на Нимидору, не говорячи до неї й слова. – Твої діти такі зміюки, як і ти. Наплодила вовченят, то не пускай їх до моєї діжки.  

Тарас дивитись онлайн, 2020  Тарас. Повернення дивитися онлайн  

– Оце тобi за те, щоб ти пам’ятав, що виказувать панам на людей грiх, бо ми не крали в пана, а своє брали й вертали собi, – приказували чоловiки та все гнались за осавулою навздогiнцi, та все лупили його по спинi палицями. – Де ж це ходив твiй батько так довго? Мабуть, десь бурлакував? – спитав чоловiк.  

.

xrl mej iem imy ghy ghh ewc lws xkq gnu kon haj lyg jha sdj nza dfs hny bng vfj jth cnu yiy dyp mjx vwx ejk wvx cjb yjm vlq dsl spx bgx kcj kkn afx ugd xin ziw jlj dnp
myf tke xov lsu frf dti zyi ksk bid rxu jok cnj drb nvh njl cfs ihk jnk gve mzw crs ivk bkd xuq fbo kcx szj cyl rrv lgt qju xdc ikl fab faz imz gpn ocl ptx afa xih yrd
Страницы: 1
Ответить
Читают тему (гостей: 1)
Форма ответов
Текст сообщения*
Загрузить файл или картинкуПеретащить с помощью Drag'n'drop
Перетащите файлы
Ничего не найдено

alfaSystems sline lovekids LK91TG62