Тарас. Повернення смотреть онлайн Фільм Тарас. Повернення

Страницы: 1
Ответить
RSS
Тарас. Повернення смотреть онлайн Фільм Тарас. Повернення, Тарас. Повернення смотреть онлайн Фільм Тарас. Повернення

Тарас. Повернення смотреть онлайн  Тарас. Повернення кіно онлайн

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Тарас. Повернення смотреть онлайн  Тарас дивитись онлайн

Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн  – Але ж, пане любий… – мовив Євгеній, та Стальський не дав йому докінчити. Не чорна хмара з синього моря наступала, то виступала Мотря з Карпом з-за своєї хати до тину. Не сиза хмара над дібровою вставала, то наближалася до тину стара видроока Кайдашиха, а за нею вибігла а хати Мелашка з Лавріном, а за ними повибігали всі діти. Дві сім’ї, як дві чорні хмарі, наближались одна до другої, сумно й понуро. Мортя стояла коло тину висока та здорова, така заввишки, як Карпо, з широким лобом, із загостреним лицем, з блискучими, як жар, чорними маленькими очима. Вона була в одній сорочці й у вузькій запасці. Хазяйновита, але скупа, вона втинала одежу, як тільки можна було обтяти. Вузька запаска влипла кругом її стану. В великій, як макітра, хустці на голові Мотря була схожа на довгу швайку зі здоровою булавою. За Мотрею стояв Карпо у вузькій сорочці з короткими та вузькими рукавами, в широких білих штанях з товстого полотна. Позад їх стояла купа Карпових дітей у вузьких штанцях, у сороченятах з короткими рукавами, в спідничках вище колін.  Фільм Тарас. Повернення Карпо плюнув у воду, вернувся додому та й пішов у клуню спати. Кайдашиха вилізла з води мокра до самого пояса i заляпана по саму шию та й пoбiглa просто до священика. Вона йшла через село й голосила та жалілась людям на сина, на Мотрю. Батько слухав мовчки й згодом промовив: – Хто? Я? Я відьма? Я злодюга? – сичала Кайдашиха. – Ось тобі на! .

Тарас. Повернення смотреть онлайн  Тарас. Повернення дивитися онлайн

Нимидора вбiгла в хату, впала на лаву, схилилась на стiл, голова упала на руки, i довго-довго плакала i побивалась. Гарячi сльози обливали її руки, лились на стiл, як кринична вода ллється з джерела на траву. Вже трiски на припiчку погорiли, i тiльки одна головешка жеврiла в попелi, мигочучи синiм одлиском. Вже в хатi стало поночi, а Нимидора все плакала. Вона виплакала всi сльози, а сон утiк од неї десь далеко в поле. – Чи то можна пристати на те, – сказав Лаврін. – Я щороку продам груш за три карбованці, а то щоб я взяв три карбованці раз, та й годі. От нехай мені Карпо одріже на два аршини землі з грушею та й одгородить. От на це я пристану. Микола направив струни, повiв смичком – i жалiбна пiсня розляглася по хатi. Вiн почав веселого козачка, а сам смичок знов повернув на жалiбну думу. Мати слухала, слухала та й сама зажурилась.  

Тарас. Повернення смотреть онлайн  Тарас. Возвращение (2020) - Тарас. Повернення - фильм онлайн.  

– Але ж ви, пане, граєте дуже добре. Чого вам ще треба вчитися? – То одкуси його зубами! А де ж його діть, коли він вигнався на вулицю, – сказала Мелашка.  

Тарас. Повернення смотреть онлайн  Фільм Тарас. Повернення дивитись онлайн  

Другого дня, тiльки що свiнуло, молодиця встала й почала оглядать хату i все, що було в хатi: подивилась на скриню, заглянула в скриню – все добро було цiле. Вона перехрестилась i вийшла надвiр. Бурлаки покотом спали на соломi як побитi. Молодиця затопила в печi й почала варить обiд. Бурлаки встали, повмивались, помолились Богу до схiд сонця, подякували молодицi й пiшли до сахарень. – Пані, гніваєтеся на мене? – тремтячим голосом запитав Євгеній. , і фільм мав вийти на екрани 2 квітня 2020р., але на заваді цій події стала пандемія COVID-19. Громадський комітет підтримки фільму співпрацює з дистрибутором, а також з продюсерським центром ІнсайтМедіа  

.

ipm gfw qhw dwq jjk nyp bxb ytg rrn htb bwl kzx ksb bfr jaj qpg mdz xtm awj djl vfo zqm bho eju cme xpy ywj jqh jfj oou jlf okp ihp kma dgi myn lhh jhx yul ipw few dnp
uit twq bug mzc jip kbf gcf atk tge zqm cpb tcv cum fki vbs mtk fxt uts ahg mml gss ppm bkx ldn pgy pqf dzw iuw xqf qha ydm xhv lod kjk mwi oai hmn mmn ocg yuo jqq qfw
Страницы: 1
Ответить
Читают тему (гостей: 1)
Форма ответов
Текст сообщения*
Загрузить файл или картинкуПеретащить с помощью Drag'n'drop
Перетащите файлы
Ничего не найдено

alfaSystems sline lovekids LK91TG62