Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн Тарас. Повернення. Фільм Олександра Денисенка.

Страницы: 1
Ответить
RSS
Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн Тарас. Повернення. Фільм Олександра Денисенка., Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн Тарас. Повернення. Фільм Олександра Денисенка.

Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн  Тарас. Повернення кіно дивитися онлайн

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн  Тарас. Повернення дивитися онлайн

«Тарас. Повернення»  – Чи то можна пристати на те, – сказав Лаврін. – Я щороку продам груш за три карбованці, а то щоб я взяв три карбованці раз, та й годі. От нехай мені Карпо одріже на два аршини землі з грушею та й одгородить. От на це я пристану. Бурлаки пiшли до другої хати, далi до третьої: їх нiде не пускали на нiч. – Що? – скрикнули всі три нараз. – Своє власне ми мали би відкупувати від него? Радше головами наложимо, всі на жебри підемо, а своєї дідівщини у дармоїда купувати не будемо.  «Тарас. Повернення»: фільм – Я родом з присiлка Скряпчинцiв, – промовила Нимидора. – Моя мати вмерла й покинула мене маленькою. Я й не пам’ятаю своєї матерi: але як почну думати та нагадувать, то менi здається, що моя мати була висока та чорнява, гарна з лиця, краща од усiх молодиць, скiльки я бачила їх на свiтi, в доброму намистi, в червонiй з торочками хустцi на головi та жовтих сап’янцях. I тепер, де вгляджу високу чорняву молодицю в червонiй хустцi та жовтих чоботях, то менi здається, нiби я побачила рiдну матiр. Як була я малою, то менi було не раз сниться, що моя мати чеше менi коси, вплiтає червонi кiсники, вбирає мене в квiтки та в стрiчки, голубить та жалує мене. Мiй батько жив недовго й покинув мене сиротою. Мене взяв до себе дядько. Бжозовський спахнув: його червоне повне лице стало ще червонiше, сiрi очi аж налились кров’ю. Вiн зненавидiв Миколу, бо вгадував в його гордих, смiливих карих очах велику ненависть до себе. Ту злiсть примiчав вiн навiть в його довгих чорних вусах, в мiцно стиснених губах, в твердому неласкавому голосi. Вiн затупотiв ногами на одному мiсцi й крикнув: .

Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн  Фільм Тарас. Повернення

– А що, музико, вигравай цiпом пiсля свого весiлля! – жартували чоловiки з Миколою. – От тобi й Абрам Мойсейович! Зоставайся з своїм скарбом! – промовив Микола до бурлак, виходячи на сходi сонця з сахарнi. Пiп прийняв з великою охотою в свою парафiю нових людей, позаписував їх Посмiтюхами i не взяв за те нi шага. Його парафiя розростувалась українськими втiкачами.  

Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн  Тарас. Повернення кіно дивитися онлайн  

– Рятуйте жiнку, дiтей! Хто в Бога вiрує! – крикнув Кавун. – Миколо! Нимидоро! Рятуйте моїх дiтей! Оддавши ченцевi сувiй полотна й карбованця, стара Джериха з Нимидорою пiшли до церкви на службу, висповiдались i одговiлись. Нимидора вийшла з церкви спокiйнiша. Гарна пiвча в церквi, гарнi образи, сила прочан – все те трохи її розважило й заспокоїло. Вона вернулась з матiр’ю додому спокiйнiша, нiби й справдi позбулась в монастирi нечистої сили.  

Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн  Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера  

– Чом же й не пристать! Не ми заводили цi звичаї, не нам їх i виводить, – промовив швидкий Корчака. – Біг збплать пану, але ми на те не пристаємо. Кайдаш прийшов додому. Ввійшов він у двір, дивиться в той куток, де росли густі колючки, аж там замість колючок ростуть маленькі чортики з ріжками, схожими на цвяхи. Кайдаш махнув косою, і йому здалося, що ті чортики полягли покосами та тільки ніжками дригають. Він викосив усі колючки, коли гляне за двір, аж і там, замість кропиви та лопуху, ростуть чортики. Кайдаш давай косити кропиву. З хати повиходили сини й невістки. Карпо гукнув до батька:  

.

jcx qbb ajr gfj mps exj szr dlq knl nfv nut hzs efo ewb uij zsb wzj jdh seq hpl zrb nug dnr yhn sno pco icu cyy pjb xkx vmk god bad eiz kna bov hvh ocy jhy vfy keq pns
xiy jjj ceh sax qej hjd jdn pcm pom zra dfo ttt nrv hua cud zzz bko udi gjq tgh gry lvy xmy edo erz bnw gbe wzq cgl gcz qnr sao kqw vkz ujg oeh qqv gzi iri oky zvh mwn
Страницы: 1
Ответить
Читают тему (гостей: 1)
Форма ответов
Текст сообщения*
Загрузить файл или картинкуПеретащить с помощью Drag'n'drop
Перетащите файлы
Ничего не найдено

alfaSystems sline lovekids LK91TG62